Kumpir Box olarak 2008 yılında kaliteli, temiz ve lezzetli hizmet anlayışla yola çıkarak bugün Türkiye’nin çeşitli illerinde 32 şube ile hizmet vermekteyiz. KumpirBox’ın bilinirliği yüksek, kaliteli bir marka haline gelmesinde iş ortaklarımız en önemli rolü üstlenmiştir. Bayiliklerimiz ile birlikte her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.

Kendi İşinizi Kurmak İstiyorsanız

Kendi işinizi kurma isteğinizi sürekli dile getiriyorsanız doğru yerdesiniz. Kumpir Box avantajlı maliyetleri ve yüksek getirisiyle size büyük bir olanak sağlıyor. Sizin tek yapmanız gereken bu isteğinizi işinize yansıtmanız ve işinize zaman ayırmanız.

Kumpir Box ailesine katıldığınızda kendiniz için karlı bir seçim yaptığınızı göreceksiniz. Bunun temel nedeni iş ortaklarımızın üstün yetenekleri ve inançları. Bu faktörler birleşince başarılı bir işletmeye sahip olmak, bilinen bir markayı arkanıza almak size beklentilerinizin karşılanması olarak geri dönecektir. Bu şekilde başarı kaçınılmazdır.

“Bilmediğim Bir Sektör”

Daha önce bu sektörde yer almamış olabilirsiniz. Ama bu yine de girişimci olmadığınız anlamına gelmiyor. Eğer sermayem var ama sektöre uzağım diyor ve bu işe girmek istiyorsanız Kumpir Box size desteklerini sunuyor. Kumpir Box olarak sizi 1 aylık eğitime tabi tutuyoruz ve profesyonelleşme adına ilk adımı birlikte atıyoruz. Aldığınız bu eğitimin sonunda yeni bir sektörü keşfedecek ve bu işi yapabileceğinizi göreceksiniz. Aldığınız eğitim size ömür boyu yanınızda olacak bir kazanç kapısı sağlayacak.

Kumpir Box Yanınızda

Kumpir Box size yatırımınız konusunda; lokasyon danışmanlığı, mimari dizayn ve projelendirme, dekorasyon, ekipmanlar, reklam ve tanıtım, yazılım, ekip eğitimi, profesyonel denetim desteği sağlamaktadır.

Reklam, pazarlama, kampanya çalışmalarında ulusal destek istiyorsanız;

Pazarlama ve Reklam Departmanımız Türkiye geneli tüm reklam ve pazarlama çalışmalarını yürütmektedir. Franchise Danışmanlarımız ise kendi bölgenize özel çalışmalarla sizlere destek verecektir.

Kumpir Box olarak beraber büyümeye, aile olmaya sizleri davet ediyoruz.

Kumpir Box bayiliği almanın avantajları;

• Markalaşmayı beklemeden bir markanın sahibi olursunuz.
• Kendi işimi kurdum, kendi işimin patronuyum diyenlerden olursunuz.
• Yatırımınız hızla geri döner.
• Denenmiş, kendini kanıtlamış, az riskli bir iş kurarsınız.
• Düşük maliyetle yüksek gelir sağlayabilirsiniz.
• Bir marka satın aldığınız için devrederken müşteri bulma problemi yaşamazsınız.
• Markayı bilen, tercih eden, istekleri belli müşterileriniz olur.
• İşletmeniz ile ilgili yaşadığınızı problemleri çözecek profesyonel bir ekip arkanızda olur.
• Yatırımda ve tedarikte sorun yaşamazsınız.
• Pazarlama alanında, yetkili ve alanında profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz.

İşletmecilerimizden beklediğimiz temel özellikler şunlardır:

• Girişimci ruhu ve başarmaya istekli, özellikle insan yönetimi ve finansal yönetimde geniş tecrübe
• Tüm zaman ve gücünü restoran yönetimi için harcama isteği ve imkanı
• Askerliğini tamamlamış olmak
• 1 ay süren eğitim programını tamamlayabilmek
• Kumpir Box yatırımlarını karşılayabilecek finansal imkanlara şahsen sahip olmak

Sıkça Sorulan Sorular

Bir Kumpir Box konseptini oluşturmanın ortalama bedeli ne kadardır?

Maliyetler Kumpir Box’ın açılacağı yere ve metrekaresine göre değişkenlik gösterir. Size en uygun maliyetleri öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AVM için başvuruları siz mi yapıyorsunuz yoksa aday kendisi mi yapıyor?

Alışveriş merkezleri ile sizler görüşebilirsiniz. Markanın merkezi olarak biz de sizin yerinize ilgili AVM ile irtibat kurmaktan memnuniyet duyarız. Detayları belirledikten sonra AVM ile iletişime birlikte de geçebiliriz.

Ürünler şubelerde mi üretiliyor?

Ürünler size farklı formlarda gelmektedir. Son kullanıma hazır gelen ürünler de var yarı mamul şeklinde tarafınızca hazırlanacak ürünler de mevcuttur. Vereceğimiz eğitim sonrasında ürünleri nasıl hazırlayacağınızı reçeteleriyle birlikte öğrenmiş olacaksınız.

Şehir dışına ürünler günlük mü sevk ediliyor?

Sevk edilecek ürünün ve bölgenin durumuna göre periyodik bir tablo oluşturuluyor ve planlanan şekilde tarafınıza sevki sağlanıyor. Günlük, haftalık vb. aralıklarla sevk edilen ürün grupları mevcuttur.

Bayide çalışacak olan personeli siz mi buluyorsunuz?

Personellerle ilgili bayilerimizle sürekli irtibat halindeyiz. Personel seçimini siz de yapabilirsiniz ancak kalifiye personel ihtiyacınız varsa ve bulamıyorsanız marka olarak sizlere bu konuda yardımcı oluyoruz.

Ortalama tadilat süreci ne kadar sürüyor?

Metrekareye ve çalışma saatlerine göre değişkenlik gösterebilir ama ortalama 3 haftada anahtar teslim olarak şubenizin mimari, dekorasyon ve tadilat işlemlerini bitiriyoruz.

Mağaza tadilat, dekorasyon, ekipman tedariğini Kumpir Box anahtar teslim mi yapıyor?

Açılış sürecinde yapılacak bütün işlemler Kumpir Box’a aittir ve anahtar teslim olarak sizlere veriyoruz. Daha sonraki bu tip bütün ihtiyaçlarınızda yine biz devreye girip sorunlarınızı çözüyoruz.

Tüm ürünleri Kumpir Box’tan almak zorunda mıyım?

Evet, gıda ve sarf malzeme kategorisindeki bütün ürünlerin tedariği ile ilgili biz size yardımcı oluyoruz.

Menü dışı ürün satabilir miyiz?

Marka değerinin korunması için menü dışı satışlara müsaade edilmemektedir.