Misyon & Vizyon

Franchise Başvuru Formu

Kumpir Box’ın farkı ne?

2008 yılından beri kaliteden ödün vermeden, müşterilerimizin de görüşlerini dikkate alarak yemek sektöründe büyümeye devam ediyoruz. Kaliteli, temiz ve lezzetli yemekler vizyonuyla çıktığımız bu yolda, her zaman daha iyisi olmak için uğraşıyoruz. Türkiye’nin her bölgesinde yer almak ve tercih edilen bir marka olma yolunda ilerliyoruz. Tüm tavuk et ve soslarımız, Tarım Bakanlığı onayları alınmış 24 saat veteriner ve gıda mühendisleri tarafından denetlenen, günlük taze üretimi yapılan ve soğuk hava depolu araçlarla sevkıyatı yapılmaktadır.

Tüm ürünlerimiz branşında uzman personel tarafından üretilmektedir. Ürünlerimizde donuk malzeme, domuz eti ve türevleri, GDO içeren veya sağlığa zararlı herhangi madde kesinlikle kullanılmaz. Kendi üretimimiz veya yarı mamul olarak aldığımız tüm mamullerimiz de helal sertifikası vardır. Ürettiğimiz her ürünün standardı, kalitesi ve lezzeti için büyük özen göstermekteyiz.

Satılan soslu ürünler kendi tamamen üretimimizdir. Diğer kullandığımız ürünler piyasada tanınmış ve kalitesi toplum tarafından onay görmüş markalardan tedarik edilmektedir.

Her zaman birlikteyiz.

İlkelerimizden ödün vermeden her geçen gün büyüyor ve lezzet dünyanıza renk katmaya devam ediyoruz. En büyük kazancımız siz değerli misafirlerimizin memnuniyetidir. Bayilerimizle birlikte bu hedef uğruna durmadan çalışmaya devam edeceğiz.

 

SAYGILARIMIZLA